Про заборону музики й серіалів у громадському транспорті

2020-06-22 19:48:13

Раді рекомендують розглянути законопроєкт про заборону музики й серіалів у громадському транспорті  Комітет Верховної Ради України рекомендував розглянути законопроєкт №3006, який забороняє транслювати в салоні автобуса музику, звук фільмів або інші звукові сигнали, крім інформації про поїздку.

Про це 17 червня повідомив народний депутат від "Європейської солідарності" Володимир В'ятрович на своїй сторінці у Facebook.

"Парламентський комітет із питань транспорту й інфраструктури підтримав законопроєкт про заборону акустичного насильства на громадському транспорті. Це проєкт, ініційований громадськістю, який ми – 15 депутатів різних фракцій – внесли, щоб захистити пасажирів від нав'язливої музики. Якщо закон проголосують на пленарному засіданні, українці зможуть, як у всьому цивілізованому світі, їхати в тиші або слухати музику чи звук фільмів через навушники", – ідеться в повідомленні.

Далі:

Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/society/-radi-rekomenduvali-rozgljanuti-zakonoproekt-pro-zaboronu-muziki-i-serialiv-u-gromadskomu-transporti-1504902.html