Короткометражки для кіноальманаху Netflix

2020-06-25 10:31:07

Режисери з усього світу знімуть короткометражки для кіноальманаху Netflix.

Відомі режисери з усього світу знімуть 17 короткометражок, які увійдуть в Homemade - фільм-антологію стрімінгового сервісу Netflix.

Як повідомляє "Новий час", ініціаторами проекту виступили чилійський режисер Пабло Лорраін і його брат, продюсер Хуан де Діос Лорраін. До антології увійдуть роботи самого Лорраіна, Паоло Соррентіно, Ладж Лі, Себастьяна Лелио, Крістен Стюарт, Меггі Джилленхол і інші.

Кожен з режисерів Homemade зняв короткометражку з використанням обладнання, яке є у них вдома. Наприклад, Лорраін використовував Zoom для зйомок фільму на підставі розмови.

Деталі сюжету кожного фільму зберігаються в таємниці, але Ларраін зазначив, що глядачі будуть вражені коротким метром Джилленхол. "Вона здивує весь світ", - сказав він, додавши: "У всіх короткометражок є щось [особливе], але робота Меггі - дуже особлива".

"Homemade - це про те, як ми всі з різних країн, культур і обставин, в ході унікального моменту людства переживаємо дуже схожі обставини в різних контекстах", - розповів Лорраін.

Джерело: zn.ua

https://internetua.com/rejissery-so-vsego-mira-snimut-korotkometrajki-dlya-kinoalmanaha-netflix

http://www.ukrkino.com.ua/home/