ЩО ДИВИТИСЬ НА KISFF2020?

2020-07-28 10:11:03

Після кількох перенесень та довготривалого карантину цьогорічний KISFF ми проведемо у трохи незвичному форматі. Перша його частина пройде з 5 по 9 серпня — це 12 показів у кінотеатрі «Київська Русь» та чотири онлайн-трансляції на нашому сайті. У цьому міні-гіді фестивальна команда KISFF розповідає про наших фаворитів цьогорічної програми.

Традиційно ми радимо відвідати міжнародний конкурс з 11 фільмами з усіх куточків світу. Ми заздалегідь розбили програму на три покази аби ви точно встигнули подивитися головні короткометражні фільми року.

Спільні мрії, знайомі кожному проблеми та загальний погляд на життя «маленької людини» — усе це про 10 стрічок «Українського конкурсу» на KISFF 2020.

Окрім показів у Києві, за підтримки Планети Кіно відбудуться покази у Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі та Сумах.

Ми заглибимося в теми екологічних загроз, глобального споживання, джентрифікації та питання ізоляції й суму за кінотеатрами.

Фільми про ідентичності й сексуальності, що не завжди вписуються у визначені патріархальним гетеронормативним суспільством межі. За підтримки проєкту Movies that Matter. А також наші вже традиційні та популярні програми — «Анімаційне божевілля» та «100 фільмів за 100 хвилин».

З повною програмою фестивалю можна ознайомитись тут.

https://www.kisff.org/guide?fbclid=IwAR0O16VuCRJ77IBA-aGqe2YACGez03KgvCfOXekO1AUV7jE5N-2bTmOUfV4