ПРЕ-ПРОДАКШН

Держкіно оголосило результати першого етапу 14-го пітчингу (ОЦІНКИ ЕКСПЕРТІВ)

Орієнтовна дата початку другого туру пітчингу, тобто публічних презентацій проєктів, – 14-25 вересня 2020 року.

Оцінки опубліковано на сайті Держкіно.

Експерти оцінили кінопроєкти, що беруть участь у Чотирнадцятому конкурсному відборі. Планується, що ті з них, які набрали 3,5 балів і більше, пройдуть до другого туру пітчингу.

Експертні комісії також запропонували Раді з державної підтримки кінематографії допустити до другого етапу 12-го пітчингу кінопроєкти, які не стали переможцями Одинадцятого пітчингу через перегляд результатів минулого року: «Ольга», «Мішень антихриста», «Матінко рідна!», «Діви ночі», «Сусідка», «Еволюція або смерть. Пригоди Павіана Томаса», «Сірі бджоли», «Сирена», «Антропоцен», «Ти – Космос», «Ольга», «Спокута», «Ерік Кам’яне Серце», «Актриса», «Край ріки», «ШТТЛ», «Режисер», «Рахувати до десяти», «Високо в горах», «Леся», «13 січня», «Дике літо в Криму».

Рада з державної підтримки кінематографії прийматиме рішення щодо результатів першого туру 14-го пітчингу на засіданні 4 вересня.

Далі:

https://detector.media/production/article/180274/2020-09-04-derzhkino-ogolosilo-rezultati-pershogo-etapu-14-go-pitchingu-otsinki-ekspertiv/