ПРЕ-ПРОДАКШН

Майстер - клас засновника і генерального продюсера STAR MEDIA Влада Ряшина "ШЛЯХ ПРОДЮСЕРА"

Україні як самостійному гравцеві на світовому ринку дуже не вистачає credits, власної історії успіху, в тому числі в сфері кінематографа, тому на даному етапі фестивальний і / або комерційний успіх будь-якого українського фільму або серіалу працює на створення позитивного іміджу країни в цілому, говорить Влад Ряшин .

В ході свого майстер-класу засновник і генпродюсер Star Media детально розповів про своє чималому досвіді прокладання шляху на Захід, про складнощі співпраці з західними партнерами, які як і раніше не поспішають інвестувати в спільні з Україною проекти.

Як потрібно діяти українським продюсерам, щоб зацікавити західних колег, що сьогодні перешкоджає розвитку українського кіноринку, який вигляд мають порушення загальної практики прокату кіно в Україні і які наслідки заборони в нашій країні російської телесеріального продукції (зокрема, серіалу "Свати"), з чого молодим продюсерам варто починати вибудовувати свої ділові відносини з компанією Star Media - про це та багато іншого в повного відеозапису майстер-класу Влада Ряшина "Шлях продюсера".

"Відеотека" висловлює вдячність "Української кіноакадемії" за надану можливість відвідати цей майстер-клас.

https://video.detector.media/how-to/master-klass-osnovatelya-y-genprodyusera-star-media-vlada-ryashyna-put-prodyusera-i121