ПРЕ-ПРОДАКШН

"РОЗМОВИ З ГОЛЛІВУДОМ"

В ГОСТЯХ – ЛІЗ БРОНШТЕЙН, ПРОДЮСЕРКА ШОУ ДЛЯ ANIMAL PLANET, DISCOVERY ТА NATGEO

15 травня о 18:00 у "Розмовах з Голлівудом", що відбуваються в рамках PITCH UA 2, Ліз поділиться своїм унікальним досвідом продюсування складного та специфічного контенту, який вартий усіх зусиль і часу, що витрачаються на його виробництво — контентом, який допомагає рятувати нашу планету.

Свій шлях в індустрії Ліз, випускниця Wesleyan University, розпочала у якості відеоредактора новин CNN. До того, як заснувати власну справу, вона працювала у Sony Pictures Television та брала участь у роботі над шоу, що змінили уявлення про підхід до документального та реаліті-жанрів. Це такі проєкти, як Project Greenlight (HBO) – номінований на "Еммі" документальний серіал про кінематографістів, які роблять перші кроки у професії, та дейтинг-реаліті Joe Millionaire (FOX), фінал якого дивилися понад 40 млн глядачів, що досі є рекордом у цьому жанрі.

Ліз приєднається до «Розмов з Голлівудом» на запрошення Адама Сігела (Adam Sigel) та Джоша Вайнстока (Josh Weinstock), членів журі PITCH UA 2, що стануть модераторами бесіди.

Щоб вільно послухати їхню розмову про професійні секрети створення успішного контенту, що поєднує розважальну та соціальну складові, треба попередньо зареєструватися за посиланням: https://pitchua.com/talks-with-hollywood

Докладніше про Ліз Бронштейн: https://pitchua.com/talks-with-hollywood-liz-bronstein