ПРОДАКШН

Нерозкрита книга Марися Нікітюк

PRO МАРИСЮ … Марися Нікітюк — український кінорежисер. Закінчила 2007 року Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. В 2012 отримала диплом магістра театрознавства Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого з дипломною роботою про традиційний та сучасний японський театр.

Працювала як журналіст, публіцист, театральний критик, є автором серії новел, що виходили в літературному альманасі «Святий Володимир», а також є автором п’єс «Дачі», «Ведмеді для Маші» та «Дівчачі радості», що були представлені у форматі читок на драматургічних проектах ЛСД (Лабораторія Сучасної Драми в Києві при ГогольФесті) та на київському драматургічному фестивалі “Тиждень актуальної пєси”. «Ведмеді для Маші» отримали перше місце львівського драматургічного конкурсу Драма.ua (від театрального фестивалю «Драбина») 2010 року. Автор оповідань «Здохни. Історія кохання», «Кавасакі Ніндзя», «Бібліотеки ненаписаних книжок», «Міф», «Суки».

Далі:

https://vomne.net/portrety/marysya-nikityuk-vnutrennee-zhivopise-pri-yarkom-oformlenii/?fbclid=IwAR2-K7XSqAhTCZYRvahTcg3ySVcn8y8w3b_yRp5XvngF98isjk9RR_4zakc

Прем’єра українського фільму на Берлінале: інтерв’ю з режисеркою Марисею Нікітюк

https://hromadske.ua/posts/koli-padayut-dereva-ukrainskii-film-na-berlinale

Стрічка “Коли падають дерева” виходить на Takflix

https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/2895973-stricka-koli-padaut-dereva-vihodit-na-takflix.html