ПРОДАКШН

Український інститут виділить кошти на міжнародну промоцію п'яти українських фільмів

Обрані стрічки отримають до 150 тис. грн.

Про це повідомляється на сайті Українського інституту.

Експертна комісія довгострокової програми Українського інституту для підтримки промоції українських фільмів за кордоном proMOTION обрала п'ять українських фільмів, які отримають фінансову підтримку в розмірі до 150 тис.грн на міжнародну промоцію.

До участі у конкурсі допускалися фільми на фінальних стадіях виробництва, а також готові до фестивального або кінотеатрального прокату.

Переможців обирали п'ятеро членів експертного журі: керівниця напряму «Кіно» Українського інституту Ольга Бірзул, менеджерка напряму «Кіно» Наталія Мовшович, критикиня та кураторка «Київського тижня кінокритики» Дарія Бадьйор, програмний директор кінодистрибуційної компанії «Артхаус Трафік» Ілля Дядик та директор та співзасновник Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів (KISFF) та проєкту KyivMusicFilm Кирило Марікуца.

Далі:

https://detector.media/production/article/177545/2020-05-29-ukrainskii-institut-vidilit-koshti-na-mizhnarodnu-promotsiyu-pyati-ukrainskikh-filmiv/

Український інститут — державна установа України, яка представляє українську культуру у світі та формує позитивний імідж України за кордоном. Інститут заснований Кабінетом Міністрів України у 2017 році та належить до сфери управління МЗС України. Повноцінно розпочав свою діяльність влітку 2018 року, після призначення на посаду генерального директора Володимира Шейка, у результаті відкритого конкурсу[5] та створення команди фахівців[6].

Місія: зміцнення міжнародної і внутрішньої суб'єктності України через можливості культурної дипломатії

ВІКІПЕДІЯ